3D BASKI  SİPARİŞİ

3D Model Siparişinizi Vermek Çok Basit. Sayfamızdaki formu doldurun ve varsa tasarım dosyanızı bize gönderin, hemen sizi arayalım!

İletişim formunu eksiksiz doldurarak talebiniz hakkında kısa açıklamayı paylaşmayı unutmayın.  Eğer bir görseliniz ya da 3d baskı dosyanız varsa buraya tıklayarak dosyanızı (Max 10mb) bize e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.

3D Baskı & Model Sipariş Formu:

Bilgileriniz bize ulaştığında, ekibimiz varsa çalışma dosyaları ya da bilgi olarak paylaştığınız açıklama üzerine inceleme yaparak sizinle iletişime geçerek teklif sunar.

Teklifimizi  onayladıktan sonra baskı çalışmanız finalize edilmek üzere 3D baskı atolyesi ekibi tarafından üretilir.

3D modeliniz üretim tamamlanır tamamlanmaz aynı gün içinde tarafınıza kargolanır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

3D baskıya uygun bir modelim yok ne yapmam gerekiyor?

Üretmek istediğiniz ürüne ait fotoğraf ya da internetten bulabileceğiniz bir görsel varsa bize gönderin, size 3D modellemede profesyonel destek verelim.

Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişiniz hakkında kısa açıklamayı ve kişisel bilgilerinizi formda eksiksiz doldurarak gönderin. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. Ayrıca satış ofisimizden de detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

3D tasarımım var, dosyayı nasıl upload edebilirim?

Eğer 3D tasarımınız var ve ürünleştirerek baskı almak istiyorsanız dosya boyutu 10mb’a kadar info@3dbaskiatolyesi.com mail adresimize gönderebilirsiniz. 10MB’dan daha yüksek boyutlu çalışmalarınızı www.wetransfer.com üzerinden upload ederek bizimle paylaşın.

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Kuşdili Caddesi Yüksel İş Hanı No: 65 Kat: 3

Kadıköy / İSTANBUL

0 (216) 418 62 16
E-Bülten

E-Bülten

Kampanya ve fırsatlardan anında haberdar olmak için ebülten'e üye olun!

Teşekkürler! E-bülten'e üyeliğiniz başarıyla gerçekleşmiştir.