hİZMETLERİMİZ

3D Tasarım

3D Tasarım, Modelleme ve Baskı Hizmetimiz

3D genel anlamıyla birlikte 3 boyutun yükseklik, genişlik ve derinliğin olması anlamına gelmektedir. 2 boyutlu proje, tasarım ya da görsellerinizi bilgisayar programları ile boyutlandırarak 3D olarak modelliyoruz. 3D modeller sayesinde projenizi 3D yazıcılarda 3D baskı teknikleriyle üretime hazır hale getiriyoruz.

sİZ hayal edİN

bİz GERÇEKLEŞTİRELİM!

hİzmETLERİMİZ

  3D Baskı ve Tasarım Hizmetlerimiz

Her türlü 3D baskı ve tasarımınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MİMARİ MAKET

Uzun çabalar sonucu hazırladığınız projelerinizde, eskiz ya da render görüntüler haricinde tasarımınızı 3D uyarlamasını oluşturmak artık çok kolay. Üstelik projenizi destekleyen park, toplu taşım araçları, ev dekorasyonu veya mobilyaları gibi yardımcı objeleri de dilediğiniz sayıda ve ölçekte üretebilirsiniz.

MEDİKAL ÜRÜNLER

SLA 3D baskı teknolojisi ile dental  labaratuvarlar için hastalarının diş yapısına uygun olarak dijital tasarlanan implant kılavuzu üretiminde destek oluyoruz.

OTOMOTİV PARÇA

Otomotiv sektöründe belirli araç ve gereçlerin istenilen ölçü ve özelliklerde dayanıklı ve uygun maliyetlerde üretilmesi mümkündür. Detaylı bilgi için bize ulaşın!

KİŞİSEL PROJELER

Prototip olarak hazırlamak istediğiniz tüm çalışmalarda 3D tasarım desteğiyle birlikte uzman ekibimiz yanınızda.

Endüstrİyel Ürünler

3D bir tasarımınız olsun ya da olmasın projenizi seri üretime geçirmeden ve baskı kalıp maliyetine katlanmadan prototipini 3dbaskiatolyesi uzman ekipleriyle hazırlayarak hayata geçirebilirsiniz!

Kuyum sektörü

3D yazıcıların yüksek hassasiyet değerleri ve kalitesi ile kuyum sektöründe özellikle döküm yaparak kalıp alma, prototip oluşturma, özel ve zor tasarımları zorlanmadan üretilmesi gibi konularda kolaylıkla sağlanır.

HOBİ

Hayalinizdeki ev, araba ya da çok sevdiğiniz süper kahramanların minyatürleri siz hayal edin, biz gerçekleştirelim! 

AKSESUARLAR

İster sevdikleriniz için ister kendiniz için tamamen kişiselleştirilmiş ürün kullanmanın keyfini yaşayın! Hoşunuza giden objeleri veya aksesuarları hızlı ve uygun maliyetlerde üretelim.

bİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Kuşdili Caddesi Yüksel İşhanı No:65 Kat:3

Kadıköy / İSTANBUL

0 (216) 418 62 16

E-Bülten

E-Bülten

Kampanya ve fırsatlardan anında haberdar olmak için ebülten'e üye olun!

Teşekkürler! E-bülten'e üyeliğiniz başarıyla gerçekleşmiştir.